Czyszczenie posadzek - mycie i zamiatanie

Duży asortyment automatów szorująco zbierających i zamiatarek Nilfisk pozwala na wydajne i skuteczne czyszczenie posadzek. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba użycia maszyn czyszczących do podłóg. Do wyboru mamy maszyny czyszczące prowadzone lub automaty szorująco zbierające. A także zamiatarki prowadzone i bardziej rozbudowane i funkcjonalne zamiatarki z własnym napędem. Bardzo proste w obsłudze i utrzymaniu urządzenia czyszczące są przystosowane do wymiany szczotki, pada czy gum ssawy bez używania narzędzi. Dzięki prostym rozwiązaniom operator urządzenia może więcej czasu poświęcić na efektywność sprzątania. Dlatego przynosi to wymierne korzyści w postaci ograniczenia kosztów obsługi, konserwacji i serwisu. Oprócz tego ogromna ilość oryginalnych akcesoriów do maszyn czyszczących zapewnia pracę bez przestojów.

Maszyny do czyszczenia podłóg

Czyszczenie posadzek - zaawansowana technologia czyszczenia podłóg

EcoFlexTM

Ecoflex firmy Nilfisk zapewnia skuteczne i oszczędne czyszczenie każdej powierzchni w ekologiczny, prosty i wydajny sposób. Od obszarów o niewielkim natężeniu ruchu, po miejsca mocno zabrudzone. Stosując system Ecoflex mamy możliwość wyboru trybu pracy od intensywnego doczyszczania po delikatne, ekologiczne mycie bez detergentu.

OneTouchTM

Jeden przycisk uruchamia wszystkie standardowe funkcje mycia lub zamiatania upraszczając obsługę urządzenia i skracając czas potrzebny na szkolenie operatora.

SmartFlowTM

System reguluje przepływ wody i detergentu zgodnie z prędkością urządzenia. Gwarantuje proporcjonalne zużycie środków czyszczących na każdy metr kwadratowy posadzki.

DustGuardTM

System generowania mgiełki, która wiąże cząstki pyłów tak, aby opadały na ziemię i zostały zamiecione przez szczotki boczne na ścieżkę czyszczenia obsługiwaną przez szczotkę główną. Do 70% poprawiona wydajność w zakresie zamiatania pyłów w porównaniu z konwencjonalnymi zamiatarkami, w których zastosowany jest tylko system kontroli pyłu przy szczotce głównej.

Profesjonalne urządzenia do czyszczenia posadzek dla profesjonalistów