Prowadzone automaty szorująco zbierające

Maszyny czyszczące prowadzone czyli tak zwane automaty szorująco zbierające Nilfisk mają wiele możliwości czyszczenia. Oznacza to, że zawsze będziesz w stanie znaleźć optymalne urządzenie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Każdy klient może wybierać pomiędzy modelami ze szczotkami talerzowymi lub cylindrycznymi, z trakcją albo  bez trakcji, zasilanych bateryjnie i elektrycznie, kablowo. Moduł szorujący ze szczotkami cylindrycznymi umożliwia usuwanie podczas szorowania większych zanieczyszczeń i gromadzenie ich w osobnym zbiorniku. A tak zwane mokre zamiatanie jest idealne do czyszczenia garaży podziemnych, magazynów czy obiektów sportowych. Gama akcesoriów i części zamiennych pozwoli na skuteczne sprzątanie.

Małe, ręczne maszyny czyszczące - prowadzone

Mały SCRUBTEC 130 E to niewielka maszyna szorująco zbierająca, przeznaczona głównie do czyszczenia podłóg twardych. Po zastosowaniu opcjonalnego zestawu dywanowego ze specjalnymi listwami nadaje się również do usuwania plam z dywanów, chodników czy niewielkich obszarów wykładzin tekstylnych. SCRUBTEC 130 E to interesujący wybór dla szkół
niewielkich obiektów handlowych, restauracji, kawiarni, stacji benzynowych, piekarni, hoteli, sieci fast food, firm sprzątających, a także gospodarstw domowych.

Maszyna SCRUBTEC 334 to kompaktowy automat przeznaczony do szybkiego i wydajnego czyszczenia podłóg twardych, który dotrze do każdego zakamarka, zapewniając skuteczne czyszczenie, również pod meblami i półkami. Lekka i wydajna maszyna o niskim poziomie hałasu jaki zapewnia napęd bateryjny, nadająca się do pracy w dzień. Jest to atrakcyjny wybór dla stacji paliw, sieci fast food, przemysłu motoryzacyjnego itp.

SCRUBTEC 337.2 został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności, zwrotności i oszczędności czasu i minimalizacji kosztów. Dzięki tym unikalnym cechom oraz możliwości mycia i osuszania we wszystkich kierunkach ten automat szorująco zbierający jest idealnym narzędziem do pracy na małych ograniczonych powierzchniach.

Urządzenie SCRUBTEC 344 jest solidnym, wydajnym i łatwym w obsłudze prowadzonym automatem szorująco zbierającym, na którym zawsze można polegać. Idealne rozwiązanie do czyszczenia podłóg np. w sklepach wielobranżowych lub specjalistycznych, salonach samochodowych, warsztatach czy na stacjach benzynowych. Intuicyjny i łatwy w obsłudze, gdyż nie wymaga długich szkoleń. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest nim łatwo manewrować. Aby rozpocząć pracę wystarczy użyć przycisku OneTouch™, który aktywuje wszystkie funkcje, a w trakcie pracy ustawienia czyszczenia mogą być regulowane przy pomocy trzech prostych przycisków zamieszczonych na panelu sterowania.

Scrubtec 130 E

Najmniejsza maszyna czyszcząca

Scrubtec 334

Mały automat ze szczotką walcową

Scrubtec 337

Mała maszyna czyszcząca bateryjna

Scrubtec 344

Średni automat myjący

Średnie prowadzone maszyny czyszczące

Automat szorujący SCRUBTEC 453 został zaprojektowany do łatwego szorowania i suszenia powierzchni. Ta prosta w obsłudze maszyna to doskonałe rozwiązanie do czyszczenia różnych powierzchni, pomoże ci wykonać pracę bez zbędnego wysiłku.

SCRUBTEC serii 5 zapewnia szybkie, efektywne a zarazem ekonomiczne sprzątanie. Urządzenia te są bardzo wydajne, co przekłada się na wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Niewątpliwą zaletą jest bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Są to idealne maszyny do łatwego i skutecznego utrzymania czystości np. w szpitalach, szkołach, sklepach hotelach, salonach samochodowych czyli wszędzie tam gdzie ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu czystości.

• Możliwość stosowania szczotek talerzowych w rozmiarach 45 i 53 cm.
• Zbiorniki wody czystej/brudnej o pojemności 42l każdy
• Łatwy dostęp do zbiornika wody brudnej przyspiesza proces jego czyszczenia
• Regulacja siły nacisku szczotki umożliwia uzyskanie najlepszych rezultatów na każdej powierzchni (wersja L)
• Dostepny z modułem BOOST o szerokości roboczej 51 cm.

Seria produktów SCRUBTEC 6 została zaprojektowana tak, aby spełnić wszystkie wymagania użytkowników. Dzięki możliwości zmiany modułu szorującego możesz łatwo zmieniać rodzaje i rozmiary szczotek ale również cieszyć się cichą pracą urządzenia. SCRUBTEC 6 oferuje funkcję regulacji siły nacisku szczotki oraz intuicyjny w obsłudze panel sterujący. To idealne narzędzie do pracy w zakładach produkcyjnych, garażach, magazynach czyli wszędzie tam, gdzie znaczenie ma skuteczne utrzymanie czystości.

• Możliwość zmiany modułu szorującego do stosowania szczotek talerzowych 53 i 61 cm oraz walcowych 51 cm
• Zbiorniki wody czystej, brudnej o pojemności 55l każdy
• Łatwy dostęp do zbiornika wody brudnej przyśpiesza proces jego czyszczenia
• Regulacja siły nacisku szczotki umożliwia uzyskanie najlepszych rezultatów na każdym rodzaju powierzchni

Scrubtec 453

Automat szorujący scrubtec 453

Scrubtec 553

Maszyna czyszcząca Scrubtec 553

Scrubtec 651

Szorowarko zmywarka

Scrubtec 653

Zmywarka do podłóg

Scrubtec 661

Urządzenie czyszczące z dwiema szczotkami talerzowymi

Duże urządzenia myjące posadzki - prowadzone

Gama automatów SCRUBTEC 8 jest znaczącym krokiem do osiągnięcia wyższej wydajności sprzątania, trwałości użytkowania, ergonomii i bardzo niskiego poziomu hałasu. Każdy z tych modeli jest przykładem wdrażania najnowszych technologi oraz wieloletnego doświadczenia w zakresie czyszczenia podłóg.

• Ergonomiczna konstrukcja
• Przejrzysty panel sterowania z systemem OneTouch ogranicza błędy operatora
• Bardzo cicha praca dzięki specjalnym wyciszonym silnikom ssącym
• Duże 85 l zbiorniki ograniczają czas przestojów
• Opatentowany, precyzyjny system dozowania roztworu
• Napełnianie i opróżnianie zbiorników z tyłu maszyny
• Szare, piankowe opony nie pozostawiające śladów.

Scrubtec 8

Duża prowadzona maszyna czyszcząca