Myjki stacjonarne zimno i gorącowodne

Myjki stacjonarne w ofercie Nilfisk są największym na rynku wyborem wysokociśnieniowych myjek stacjonarnych. Zarówno zimno jak i gorącowodnych, w tym również samoobsługowych. Co najważniejsze, zapewniają one zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w firmach takich jak: rzeźnie, zakłady przetwórcze, transportowe czy przemysł spożywczy.
Nie tylko dostarczamy standardowy produkt, ale dostosowujemy go do konkretnych potrzeb użytkownika. Urządzenie można z łatwością zamontować w dowolnym miejscu na terenie obiektu. Staranne rozplanowanie i zoptymalizowanie instalacji ciśnieniowej zagwarantuje łatwe i szybkie mycie realizowane w dowolnym miejscu. Jednostki stacjonarne oferują liczne zalety i korzyści szczególnie korzystając z oryginalnych części i akcesoriów do myjek ciśnieniowych.

Stacjonarne myjki zimnowodne SC

Dzięki nowej linii stacjonarnych, zimnowodnych myjek wysokociśnieniowych SC UNO i SC DUO możemy zapewnić spełnienie wymagań dotyczących najwyższego poziomu jakości produkcji w wielu gałęziach przemysłu. Myjki są zasilane jedną (SC UNO), dwoma (SC DUO) lub 3 do 6 pompami (SC DELTA), dzięki czemu sprawdzają się w trudnych warunkach mycia w rolnictwie, budownictwie, handlu i transporcie. Wprowadzenie nowego typu obudowy ze specjalnej pianki o innowacyjnym kształcie w modelach SC UNO 5, 6, 7 i SC DUO, pozwoliło nam spełnić konkretne warunki wymogów higienicznych sektora spożywczego. Pianka posiada aprobatę umożliwiającą jej stosowanie w przemyśle obróbki żywności, a ponadto obniża ona natężenie hałasu, zapewniając większy komfort pracy użytkownikowi i otoczeniu.

• Wysokiej jakości, wytrzymałe przemysłowe pompy silnikowe NA6 i C3 z mosiężnymi głowicami pompy
• 1450 obr./min. 4 pełne ceramiczne tłoki i podwójne łożyska rolkowe
• Pompy przemysłowe umożliwiają zasilanie jednostki gorącą wodą o temperaturze od 70°C do 85°C
• Napędzany silnikiem przemysłowym 1450 obr./min. (50 Hz) w zamkniętej obudowie
• Wzmocniona pompa NA5.2 z wirującą tarczą oporową
• Inżektor detergentu w modelu SC UNO 5M L
• Zestaw akcesoriów gotowych do natychmiastowego użycia
• Zabezpieczenie przed niskim poziomem
• Licznik godzin pracy i serwisowa lampka ostrzegawcza
• System kontroli NEO umożliwiający opcjonalne funkcje: zdalne sterowanie, zabezpieczenie przed niskim poziomem wody, itp.
• System 2 pomp dla dwóch operatorów w tym samym czasie (DUO)
• Wypływ wody do 2×1500 l/godz.
• Innowacyjna obudowa z utwardzonej pianki dopuszczona do użycia w branży spożywczej
• Stalowa rama malowana proszkowo
• 3, 4 lub 6 pomp dla nawet 12 użytkowników jednocześnie (DELTA)

Myjka stacjonarna SC UNO

Myjka stacjonarna SC UNO

Myjka stacjonarna SC DUO

Myjka stacjonarna SC DUO

Myjka stacjonarna SC DELTA

Myjka stacjonarna SC DELTA

Myjki stacjonarne gorącowodne SH Solar

Myjki stacjonarne SH SOLAR E to woda podgrzewana elektrycznie, w związku z tym można je montować tam gdzie zabronione jest używanie ognia. Natomiast modele SH SOLAR D zasilane ropą i SH SOLAR G zasilane gazem, oferują efektywne i tanie ogrzewanie wody z wykorzystaniem systemu kotła EcoPower™. Czyste spalanie zapewnia gorącą wodę po najniższej możliwej cenie. Pracując z pełną mocą, kocioł ten zapewnia wodę o znacznie wyższej temperaturze co skraca czas czyszczenia na przykład powierzchni zabrudzonych olejami lub smarami.

Myjka stacjonarna SH SOLAR

Myjka stacjonarna SH SOLAR

Samoobsługowe stacjonarne myjki gorącowodne SH Truck i SH Auto

Model SH TRUCK to jednostka gorącowodna (opalana ropą naftową) umieszczona w wykonanej ze stali nierdzewnej szafie. Dzięki takiemu rozwiązaniu model ten nadaje się idealnie do montażu na zewnątrz pomieszczeń. Rozwiązanie to eliminuje konieczność wprowadzania urządzenia do pomieszczenia każdego dnia i zmniejsza ryzyko kradzieży. SH TRUCK to idealna, stacjonarna myjka wysokociśnieniowa przeznaczona do użytku w firmach transportowych, parkach flot transportowych lub do czyszczenia pojazdów przewożących zwierzęta i żywność. Umieszczany w parku pojazdów lub na placu model SH TRUCK zapewnia proste, efektywne i ekonomiczne czyszczenie pojazdów przez cały rok.

Jednostanowiskowa myjnia samoobsługowa

Silnik SH AUTO jest sterowany nowym modulatorem częstotliwości, regulującym częstotliwość prądu zasilającego silnik. Dzięki temu odpowiednio zwiększana lub zmniejszana jest jego prędkość robocza. W wyniku tego przepływ wody i ciśnienie zapewniane przez pompę są modyfikowane poprzez zmianę prędkości pracy tłoków. Ta nowa technologia ogranicza zużycie i umożliwia nam korzystanie z pomp bez konieczności stosowania dodatkowego wyposażenia redukcji ciśnienia w układzie. Praca z niższą częstotliwością i prędkością powoduje, że pompy silnika pracują znacznie ciszej, co zapewnia użytkownikowi znacznie bardziej komfortowe warunki pracy ze względu na redukcję natężenia hałasu.

Samoobsługowa myjka stacjonarna SH Truck

Myjka stacjonarna SH TRUCK

Samoobsługowa myjnia jednostanowiskowa SH Auto

Myjnia jedno stanowiskowa