Odkurzacze Przemysłowe Nilfisk

Odkurzacze w naszej ofercie stanowią obszerny wybór nowoczesnych oraz mocnych odkurzaczy przemysłowych do czyszczenia na mokro i sucho. Zostały one tak podzielone i zaprojektowane żeby podołać wszelkim oczekiwaniom klientów. Dlatego każdy spośród modeli odkurzaczy profesjonalnych, przemysłowych czy specjalnych spełnia wysokie wymagania parametrów pracy. Jak na przykład: podciśnienie, przepływ powietrza, mały stopień hałasu lub bezobsługowy czy też półautomatyczny układ czyszczenia filtraPo zapoznaniu się z asortymentem, możliwościami i udogodnieniami przekonacie się, że odkurzacze Nilfisk stanowią bardzo dobry i szeroki wybór. Bez względu na to jaki odkurzacz przemysłowy wybierzecie, zawsze będzie to silne, innowacyjne oraz tanie w obsłudze narzędzie. Dodatkowo zapewniamy szeroki wybór akcesoriów do odkurzaczy dla bezpiecznej i wydajnej pracy.

Odkurzacz przemysłowy Nilfisk Attix 961-01

Odkurzacze Nilfisk - zaawansowana technologia odkurzania przemysłowego

XtremeCleanTM

System oczyszczania filtra bez przerywania pracy. Działa na zasadzie zaworu powietrznego, który otwiera się w odpowiednich momentach, kierując strumień powietrza do wewnątrz filtra co prowadzi do oczyszczenia połowy wkładu filtrującego. Brud z filtra opada do zbiornika a w tym czasie odkurzacz pracuje z niezmienioną mocą. W następnym cyklu czyszczona jest druga część filtra.

InfiniCleanTM

System automatycznego czyszczenia filtra. Podczas pracy urządzenia wykorzystywany jest impuls odwróconego przepływu powietrza, który aktywowany jest co 15 sekund. Dzięki temu rozwiązaniu w połączeniu z trwałym, zmywalnym filtrem PTFE z membraną nieprzywieralną uzyskujemy zwiększony przepływ powietrza nawet o 20%.

Push&CleanTM

Półautomatyczne czyszczenie filtra. Zatykając końcówkę ssącą i wciskając przycisk na odkurzaczu przemysłowym uruchamiający czyszczenie, powietrze przechodzi przez filtr w odwrotnym do standardowego kierunku. Taka operacja wydmuchuje cały pył z filtra przywracając siłę ssącą. Jest to wygodny a zarazem łatwy sposób czyszczenia filtra.

MultiFitTM

System pozwala na stosowanie różnych średnic wężyCzy to będzie rozmiar  rury 27, 32, 36, 38 czy 50 mm, każdy można podłączyć do odkurzacza stosując oryginalne akcesoria Nilfisk. W większości odkurzaczy Attix wlot węża MultiFit pozwala na zastosowanie węża uniwersalnego lub antystatycznego.

SoftStartTM

System SoftStart zapewnia płynne uruchamianie silnika i ogranicza wahania poziomu napięcia w sieci. Funkcja płynnego rozruchu została zatwierdzona przez niezależny instytut badawczy.

Profesjonalne odkurzacze dla profesjonalistów

AntiStaticTM

System Nilfisk AntiStatic oznacza, że osprzęt wlotu do odkurzacza jest uziemiony, co zapobiega tworzeniu się ładunków elektrostatycznych i zapewnia bezpieczną pracę.

AutoOnOffTM

Dzięki możliwości podłączenia elektronarzędzi bezpośrednio do odkurzacza przemysłowego pył jest zasysany bezpośrednio ze źródła a elektronarzędzie przejmuje sterowanie odkurzaczem. Do systemu dołączone są mechanizmy kontrolne zapewniające pełne opróżnienie rur i węża oraz stałą regulację mocy.

SystemECTM

Silniki bezszczotkowe EC stosowane są we wszystkich odkurzaczach Nilfisk Type 22. Są to jednofazowe silniki, gdzie funkcję komutatora pełni płytka elektroniki, eliminując iskrzenie i wydłużając żywotność. Elektronicznie sterowany silnik nie wymaga stosowania szczotek węglowych.

FlowSensorTM

Opatentowana technologia stosowana we wszystkich odkurzaczach klasy H i M oraz Type 22, dokonuje elektronicznych pomiarów przepływu powietrza. Przepływ powietrza jest mierzony we wszystkich warunkach operacyjnych bez względu na średnicę węża i wahania mocy zasilania.